menu

Zapraszamy do adopcji !!!

2018-01-19 12:35:15 (ost. akt: 2018-01-20 11:03:47)

Zapraszamy do adopcji naszych kotów . Na dzień dzisiejszy w naszym schronisku przebywa około 100 kotów. Mamy koty i kotki przeróżnych maści i w różnym przedziale wiekowym od koloru do wyboru.

Wszystkie nowo przyjęte koty są odrobaczane i odpchlane. Następnie przechodzą dwu tygodniową kwarantanne gdzie są obserwowane przez pracowników oraz badane przez lekarzy weterynarii jeśli zachodzi taka potrzeba. Po przebytej kwarantannie są szczepione oraz przechodzą testy w kierunku FIV i FELV. Gdy koty uzyskają odpowiedni wiek są poddawane zabiegom sterylizacji lub kastracji.
Nasi milusińscy mają zapewnione smaczne jedzenie oraz fachową opiekę lekarską jednak brakuje im czegoś więcej …. Miłości , głaskania ,przytulania i bliskości człowieka. Kot potrzebuje tak jak człowiek czuć się potrzebny i dowartościowany.
Koty nie są absorbujące potrzebują miseczki wody, karmy, kuwetę ze żwirkiem i wydzielone miejsce. To wszystko to nic w porównaniu do tego, co może dać Ci zwierzę w zamian, to coś bezcennego. Bezwarunkowa Miłość i Wdzięczność oraz przyjaźń na dobre i na złe.