menu

Prezent z Pisza dla zwierzaków!

2017-02-23 09:14:28 (ost. akt: 2017-02-23 09:23:55)

Piszanie pokazali swoje dobre serca! Dobiegła końca zbiórka darów dla Schroniska Cztery Łapy w Szczytnie. Piszanie stanęli na wysokości zadania.

21 lutego nastąpiło oficjalne zakończenie akcji „Okaż serce” w ramach której mieszkańcy Pisza zbierali dary dla podopiecznych Schroniska Cztery Łapy w Szczytnie. Zainteresowanie mieszkańców tym szczytnym celem przerosło najśmielsze oczekiwania organizujących zbiórkę pracowników Nadleśnictwa Pisz. W sumie udało się zebrać kilkadziesiąt kilogramów karmy, ale także koców, ręczników i zabawek, a w drogę z Pisza do Szczytna wyjechały dwa samochody wyładowane po brzegi darami.

W akcję angażowały się osoby prywatne, ale również instytucje - swoją paczkę dla szczycieńskich zwierzaków przygotował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

W imieniu wszystkich pracowników schroniska i przede wszystkim jego podopiecznych pragniemy serdecznie podziękować wszelkie dary jakie piszanie przekazali na rzecz naszych zwierzaków.